Hediye İnternet ve Dakika Kampanyası

Hediye İnternet ve Dakika Kampanyası

Meral Spor’dan ilk alışverişe özel hediye 500MB,1GB,2GB,4GB,6GB İnternet ve 10 GB + 250DK 500DK ve 1000DK kazanın!

NOT: Yüklemeler 1 Mayıs itibari ile başlayacaktır.

Katılım Şartları

-Kampanyaya yalnızca Turkcell , Vodafone, Türk Telekom aboneleri katılabilir.

-Hediyeler, üye olmuş ve üye girişi yapmış kullanıcılar için tanımlanacaktır.

-Üyelerimizin ilk alışverişlerinde hediye 500MB,1GB,2GB,4GB,6GB İnternet ve 10 GB+ 250DK 500DK ve 1000DK hakkı kazanacaktır.

-Üyeler koşulları sağladıkları durumlarda, telefon numaralarını sisteme gerekli kısımdan girmek koşuluyla dakika ve internetlerini Turkcell, Vodafone ve Telekom hatlarına yükleyebileceklerdir.

-Hediyeler mesajda belirtilen süre içerisinde geçerli olacaktır. Operatörlerin sistem yoğunluğu sebebiyle hediye yüklemelerinde 48 saati aşma hakkı saklıdır.

-Bilgilendirme mesajları ücretsiz olacaktır. Kazanılan dakika ve internet paketi yurt içi internet bağlantılarında, yüklendiği bilgisi verildikten sonra 24 saat içerisinde geçerlidir, ve yur dışı internet bağlantılarında geçerli değildir.

-Dakika ve internet paketi yüklemeye hak kazandıktan sonra eğer alınan siparişlerden en az bir tanesi iptal edilirse, üye dakika ve internet hakkını kaybedecektir.

-Hediye yüklemelerine dair gelecek olan kısa mesajlarda belirtilen süre sonunda kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir. Katılımcılar dakika ve internet paketlerinin nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez, satamaz ve hibe edemez.

-Kampanya kapsamında kazanılan dakika ve internet aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan dakika ve internet paketleri geçerliliğini yitirecektir

– Kazanılan hediyelerle yapılabilecek maksimum dakika ve internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.

-Kazanılan dakika ve internet paketleri operatörlerin içerik sağlayıcılarının ya da cepten içerik/abonelik servislerinin kullanımında geçerli değildir. Operatörler kampanyayı 1 (bir) gün önceden kısa mesaj ile bildirimde bulunmak kaydıyla geçici sürelerle durdurabilir.

-“Bilgilendirme mesajı”nın aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez. Dakika ve internet paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir.

Meral Spor internet bağlantısı için gerekli akıllı cihaz temini konusunda sorumlu değildir. Müşterilerin Meral Spor satış kanallarında kampanyaya katılım için bildirdikleri cep telefonu numaralarının doğruluğunun sorumluluğu müşterilere aittir.

-Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk müşteriye aittir. Kampanyaya katılım için bildirilen bilgilerin hatalı, eksik ya da yanlış olmasından kaynaklı Meral Spor‘un maruz kalacağı tüm yasal yükümlülükleri katılımcılara yansıtma hakkı saklıdır.

-Turkcell ön ödemeli aboneler kalan aylık data miktarlarını öğrenmek için *123*36#’i ücretsiz arayabilirler. Turkcell faturalı aboneler sorgulama yapamamaktadır.

-Vodafone aboneler kalan aylık paketlerini öğrenmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirler.

-Türk Telekom aboneler kalan aylık paketlerini öğrenmek için Türk Telekom Online İşlem uygulamasını kullanabilirler.

Meral Spor’un kampanya koşulları, kampanyaya dahil bölgeler, kampanya süresi, stok adetleri ve kampanya hediyelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyaya katılan herkes bu kuralları aynen kabul etmiş sayılır.